logo Granbud

Producent wysokiej jakości mebli i komponentów drewnianych

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która nieprzerwanie od ponad 30 lat zajmuje się produkcją mebli, wysokiej jakości elementów i konstrukcji drewnianych oraz stelaży do tapicerowania.

Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z zespołem fachowców i nowoczesnym parkiem maszynowym, pozwala produkować nam unikalne produkty najwyższej jakości.

Meble na miarę

Zapewniamy wsparcie i obsługę wiodących marek meblowych, poszukujących najwyższej jakości mebli drewnianych, stawiających na wyjątkowy design i ekologiczną produkcję, na każdym etapie współpracy – począwszy od zaprojektowania, poprzez wdrożenie, zaawansowaną produkcję, aż do terminowej wysyłki zamówienia.

Wizja i pasja

Od początku towarzyszy nam wizja i pasja tworzenia produktów wyjątkowej jakości z wyselekcjonowanych materiałów. Dbamy o to do dziś, dlatego współpracujemy z wykwalifikowanym zespołem pracowników oraz najlepszymi dostawcami.

o nas granbud

Doświadczenie

Współpracując z nami zyskujesz więcej niż tylko partnera biznesowego – zyskujesz wiedzę, doświadczenie i produkcję zgodną z obowiązującymi normami. Każdą technikę i proces testujemy i wybieramy unikalne rozwiązanie dla konkretnego produktu.

Utrzymujemy stały kontakt z klientem i wspólnie staramy znaleźć się najlepsze rozwiązanie.

Co produkujemy?

Nasza elastyczność pozwala w pełni sprostać wymaganiom klienta – produkujemy małe, precyzyjne elementy jak i skomplikowane, wymagające konstrukcje i stelaże meblowe do tapicerowania. Podstawową kompetencją są meble z litego drewna, ale produkujemy także z materiałów drewnopochodnych.

Różnorodność technologii

Dysponujemy też odpowiedną technologią do produkcji elementów giętych z drewna i sklejki. Wyspecjalizowany, doświadczony zespół pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym sprawia, że jesteśmy w stanie wyprodukować wszelkiego rodzaju krzesła, sofy, stoły, blaty, podstawy mebli tapicerowanych, meble fornirowane i wiele innych.

Produkcja jednostkowa i seryjna

Podejmujemy się zarówno produkcji jednostkowej jak i seryjnej. Każdy element jest wykonany ze starannością i dbałością o szczegóły przez wykwalifikowanych rzemieślników, a to zapewnia jakość i trwałość jakiej oczekują nasi klienci. Jesteśmy otwarci na spełnianie specjalnych życzeń naszych klientów, nawet tych najbardziej unikalnych i wymagających.

Poznaj nas bliżej

Showroom

Z myślą o naszych klientach i partnerach biznesowych rozpoczęliśmy budowę showroomu w siedzibie naszej firmy. Już wkrótce będziemy mogli prezentować nasze projekty w specjalnie przeznaczonym do tego, pełnym inspiracji, miejscu.

Zobacz więcej
granbud showroom