Granbud

Certyfikaty i Fundusze Unijne

Nieustannie staramy się być lepsi od konkurencji. Stąd też Fundusze Unijne, które pomagają nam w tym.
Wdrażamy co raz to nowsze technologie i udoskonalamy nasze produkty oraz usługi.

Granbud Spółka Jawna Grzegorz, Maria Czapczyk realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zwiększenie konkurencyjności firmy Granbud Spółka Jawna poprzez wdrożenie nowatorskiej technologii produkcji stelaży oraz elementów meblowych o ulepszonych właściwościach akustycznych w ramach inwestycji w miejscowości Granowo”

Celem projektu jest: wdrożenie innowacji procesowych, które pozwolą na wdrożenie nowych i udoskonalonych usług, doposażenie parku maszynowego w nowe, innowacyjne maszyny, które pozwolą na zwiększenie mocy produkcyjnych, poprawę ekonomiki produkcji oraz zwiększenie precyzji wykonania; zoptymalizowanie procesów produkcyjnych, organizacyjnych i marketingowych dzięki zakupieniu i wdrożeniu innowacyjnego oprogramowania.

Dofinansowanie projektu z UE: 999 984,99 zł

„Zwiększenie konkurencyjności firmy Granbud Spółka Jawna poprzez wdrożenie nowatorskiej technologii produkcji stelaży oraz elementów meblowych o ulepszonych właściwościach akustycznych w ramach inwestycji w miejscowości Granowo


Certyfikaty i Fundusze Unijne

Certyfikaty i Fundusze Unijne

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż firma Granbud sp.j. jest beneficjentem Działania 1.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. W październiku 2010 roku zakończyliśmy realizację projektu pn. „Poprawa konkurencyjności firmy Granbud s.j. poprzez wdrożenie innowacyjnej linii technologicznej do produkcji wyrobów z płyt drewnopochodnych".

Działania 1.2 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego


Jest nam niezwykle miło poinformować, iż firma Granbud sp.j. w dniu 18.10.2010 podpisała umowę w ramach Działania 1.2 IV schemat Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na realizację projektu pn. „Zakup nowoczesnej linii produkcyjnej przez Firmę Granbud s. j. w celu wprowadzenia nowych i udoskonalonych usług i produktów".

Działania 1.2 IV schemat Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

FSC Znak Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej Nasza firma posiada certyfikat FSC® który gwarantuje, że produkt został wytworzony z surowców drewnopochodnych, które pozyskano z certyfikowanych obszarów leśnych zarządzanych zgodnie z normami FSC®, lub które spełniają kryteria kontroli pochodzenia produktu FSC® .


Ceryfikat ISO 9001:2008

^