Zrównoważona produkcja

granbud zrownowazona produkcja

Firma powstała w oparciu o założenie, że jakość i design powinny iść w parze ze zrównoważonym rozwojem.

Przemysł meblowy nieustannie się rozwija, dlatego dążymy do zapewnienia bardziej zrównoważonej współpracy. Zależy nam na spełnianiu ambicji środowiskowych naszych klientów.

Posiadamy certyfikację FSC oraz PEFC, dzięki czemu pomagamy promować zrównoważoną gospodarkę leśną, która zapewnia, że surowce pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Dostarczamy produkty spełniające normy środowiskowe w całym cyklu życia: od wydobycia surowca, poprzez produkcję i dystrybucję. Na życzenie klientów pozyskujemy surowce dodatkowo atestowane i certyfikowane. Zapewniamy także kompleksową pomoc z zdobyciu informacji o pochodzeniu i cyklu życia surowców wykorzystywanych w naszej produkcji.

Wysoką jakość oferowanych produktów i usług oraz zdolność do ciągłego dostarczania wyrobów spełniających wymagania klienta zapewnia fakt, że posiadamy certyfikat ISO 9001:2015.

Funkcjonujemy w oparciu o międzynarodowe standardy, a potwierdzeniem konsekwentnego wdrażania elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko jest posiadana przez nas certyfikacja ISO 14001:2015.

Nasza firma przykłada uwagę nie tylko do równowagi środowiskowej, ale także społecznej. Cenimy niezależność i uczciwość, przestrzegamy standardów higieny pracy, a zasady równości, poszanowania praw człowieka oraz relacje z klientami i dostawcami są bardzo przejrzyste.

granbud zrownowazona produkcja